Prymus szkoły 2024

W naszej szkole z dumą wyróżniamy uczniów, którzy dzięki swoim wybitnym osiągnięciom w nauce, sporcie oraz działalności społecznej zasługują na miano prymusa. Prymus to osoba, która nie tylko osiąga doskonałe wyniki w nauce, ale także wykazuje się wyjątkowym zaangażowaniem i pasją w innych dziedzinach życia szkolnego.

Kim Jest Prymus?

Prymus to uczeń, który wyróżnia się:

• Wysokimi wynikami w nauce: Otrzymuje najwyższe oceny, aktywnie uczestniczy w lekcjach, a jego prace domowe i projekty są wzorem dla innych.
  • Zaangażowaniem w życie szkoły: Aktywnie uczestniczy w różnych kołach zainteresowań, samorządzie uczniowskim oraz wydarzeniach szkolnych.
  • Sukcesami w konkursach i olimpiadach: Reprezentuje szkołę w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.
  • Postawą godną naśladowania: Jest przykładem dla innych uczniów, wspiera kolegów i koleżanki, wykazuje się empatią i chęcią pomocy.

Tytuł Prymusa w roku szkolnym 2023/2024 otrzymała uczennica klasy VIII B Natasza Kotowska