Pożeracze Książek z nagrodami

Nasza reprezentacja szkolna w Finale XVI edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Pożeracze Książek” zajęła w kategorii drużynowej II miejsce, pośród 8. startujących szkół. Dla PSP nr 15 wywalczyli to miejsce, w dwugodzinnej rywalizacji (z dogrywkami),  Zuzanna Lorenz kl. VII a, Dominik Traciak kl. VI b, Piotr Pałach kl. V b. Ale to nie koniec, bowiem w kategoriach indywidualnych, Zuzia Lorenz zdobyła wicemistrzostwo w kategorii klas VII, a Piotrek Pałach  mistrzostwo w kategorii klas V. Brawa dla czytelniczej ekipy Piętnastki ! Drużynę do konkursu przygotowała p. Joanna Soja, szkolny bibliotekarz. Nasza szkoła brała udział we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu i już czekamy na kolejną. Organizatorem „Pożeraczy Książek” jest PiMBP „Biblioteka pod Atlantami”.