Pożegnalne Aloha

To był wyjątkowy dzień dla klasy 3a, pełen emocji i wzruszeń. Po trzech latach wspólnych przygód i nauki przyszedł czas na pożegnanie. Dzieci wystąpiły w kolorowych strojach, które idealnie wpisywały się w hawajski klimat. Sceneria była zachwycająca – palmy, kwiaty, kolorowe dekoracje. Aromat domowych ciast, słodyczy i świeżych owoców unosił się w powietrzu, dodając uroku całemu wydarzeniu.

Wraz z rodzicami, wspominaliśmy wspólne szkolne chwile. Pani i Rodzice wygłosili ciepłe słowa pełne wdzięczności i uznania za trud i wysiłek włożony w edukację oraz rozwój dzieci. Wszyscy czuliśmy wzruszenie, a łzy wzruszenia pojawiły się w niejednym oku. Było żal się rozstawać, ale te wspomnienia zostaną z nami na zawsze.

Czasem takie pożegnania są trudne, ale również są okazją do celebracji wspólnie spędzonych chwil i radości z osiągniętych sukcesów. Klasa 3a z pewnością zapamięta ten dzień na długo.

Jest tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem:

Dziękuję!!!