Podsumowanie konkursu „W zdrowym ciele zdrowy duch” w restauracji „Pod Wieżą”

Uczniowie naszej szkoły należą do Klubu Bajki wałbrzyskiej bajkopisarki Pani Ireny Raszki. Sobotnie wycieczki były jednym z elementów zadania Pani Raszki „W zdrowym ciele zdrowy duch” wykonując spacer z minimalną ilością 3000 kroków., choć u nas o wiele dłuższy. Przekroczyliśmy tą Z dumą możemy się pochwalić, że wykonaliśmy ponad 15 tysięcy kroków, w każdą sobotę. Spisaliśmy się na medal! Obyły się wspaniałe, rodzinne  wycieczki, udokumentowane zdjęciami, a przede wszystkim dużo ruchu i dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy wykonaliście duuużo więcej kroków! Brawo MY!

Jak wiecie zadanie było konkursowe i za największą ilość kroków jest nagroda. Toteż zostaliśmy wyróżnieni i 1 lutego w restauracji Pod Wieżą w Szczawnie Zdroju spotkaliśmy się  o godz. 16:30, na które zostali zaproszeni wszyscy nagrodzeni uczestnicy konkursowego zadania wraz z rodzicami. Zostały nagrodzone dwie szkoły. W tym znalazła się też nasza. Tam czekała na Nas wszystkich miła niespodzianka i oczywiście NAGRODY! Pan Adam dał wspaniały koncert piosenek z repertuaru Akademii Pana Adama Kleksa, a my wraz z rodzicami śpiewaliśmy z Panem Adamem. Po rozdaniu wspaniałych nagród i dyplomów przez Panią Raszkę gościliśmy się gorącą czekoladą, słuchając wierszy czytanych przez Panią Raszkę z muzyką Pana Adama. W klimacie poezji śpiewanej z aromatem gorącej czekolady miło spędziliśmy ten czas 🙂 Dziękujemy!

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesówJ

Igora Fitera z rodzicami z klasy 3a

Szymona Kęsika z rodzicami

Anię Wowk z bratem Damianem i z rodzicami,

Ulę Osajdę z rodzicami

Filipa i Amelkę Sztrąpf z rodzicami

Julię Jeśniak z rodzicami

Natalię Mokrzyńską z rodzicami,

Walerkę Rudną z bratem Antosiem i z rodzicami

Oliwiera Okupnego z mamą,

Irena Raszka i Elżbieta Motylińska

Pani Irenie Raszce i Panu Adamowy serdecznie dziękujemy za tak wspaniały, pełen miłych niespodzianek dzień. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.