Podsumowaliśmy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na „Choinkę Przestrzenną”.

Do konkursu zgłoszono 116 choinek przestrzennych z 8 szkół z terenu miasta Wałbrzycha.
Cieszymy się, że tak wiele młodych osób przystąpiło do konkursu i przygotowało swoje prace.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, dzieciom, rodzicom i opiekunom plastycznym za trud i wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych.  Już dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji konkursu w roku 2022.

A oto wyniki:

I Miejsce  – Jakub Nowacki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów w Wałbrzychu.

II Miejsce – Maja Krzysztofik – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. J. Kochanowskiego w Wałbrzychu

III Miejsce – Amelia Owocka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wałbrzychu

Wyróżnienia:

1. Agnieszka Kambuł – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. J. Kochanowskiego w Wałbrzychu

2. Katarzyna Pawlik – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wałbrzychu

3. Nikola Boniowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu

Gratulujemy zwycięzcom