Pierwsze zmagania międzyszkolne i od razu sukcesy.

Sztafetowe biegi przełajowe to bardzo trudna konkurencja lekkoatletyczna. Bieg na dystansie 800 metrów w terenie górskim jest wymagające nawet dla najlepszych sportowców.

Ale to nic dla naszych dziewcząt i chłopców! Zajęliśmy w dzisiejszych zawodach dwa razy pierwsze miejsce, piąte miejsce oraz czwarte.

Złote medale wywalczyły dziewczynki w obu kategoriach wiekowych – Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (w tej kategorii po raz czwarty z rzędu!). Chłopcy w Igrzyskach Dzieci zajęli 5 miejsce, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 4 miejsce

Skład dziewczynek: Maja, Natalia, Maja, Michalina, Maja, Emilia, Natalia, Olena, Anastazja, Gabrysia, Hania, Julka i Gabrysia.

Skład chłopców: Kuba, Mikołaj, Marcel, Gabryś, Marcel, Dominik, Karol, Olek, Alan, Kuba, Adaś, Danylo, Nazar i Hleb