Nauka Przechodzenia przez Jezdnię – Klasa 1b

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 1b mieli okazję uczestniczyć w ważnej lekcji dotyczącej bezpieczeństwa na drodze. Pani Kamila, funkcjonariuszka Straży Miejskiej, przeprowadziła zajęcia, podczas których dzieci uczyły się, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię.
Zajęcia odbyły się na przejściu dla pieszych przed naszą szkołą, w miejscu, które uczniowie codziennie pokonują w drodze na lekcje. Dzieci z klasy 1b miały okazję praktycznie ćwiczyć zasady bezpiecznego przechodzenia przez pasy pod czujnym okiem pani Kamili.
Pierwszoklasiści poradzili sobie z tym zadaniem doskonale! Byli skupieni, uważnie słuchali wskazówek i z zaangażowaniem ćwiczyli, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Mimo początkowego stresu, z każdym przejściem nabierali pewności siebie, co pokazało, że lekcja była nie tylko edukacyjna, ale i bardzo potrzebna.
Dziękujemy pani Kamili Bułak Młodszej Inspektor ze Straży Miejskiej za cenne wskazówki i dbanie o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów!