Nasi uczniowie Są Kimś

Nasi uczniowie tradycyjnie wzięli udział w powiatowym konkursie organizowanym przez II LO w Wałbrzychu BYĆ KIMŚ. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VIII szkół podstawowych wykazujących szczególne zainteresowania i predyspozycje w zakresie przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. Rywalizacja ma duże znaczenie dla naszych uczniów, gdyż jest premiowana punktami rekrutacyjnymi przy aplikacji do szkół ponadpodstawowych.

19 kwietnia odbyła się uroczysta gala konkursu, podczas której ogłoszono wyniki konkursu i rozdano dyplomy finalistom i laureatom. W tegorocznej edycji wzięło udział 144 uczniów z 23 szkół subregionu wałbrzyskiego. Nasza szkoła zdobyła III miejsce w rywalizacji szkół.

Finalistami II stopnia zostali Nina Strzelec i Michał Olchawa

Laureatką III miejscaMaja Sroka

Laureatkami II miejsca zostały Natasza Kotowska i Iga Czajęcka.

Nasi bohaterowie planują kontynuować dalszą naukę w II LO. Mamy nadzieję, że dzięki temu sukcesowi droga do wymarzonej szkoły będzie dla nich otwarta.

Gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń.