Nagroda specjalna za udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego 2022

W ostatni piątek września, wspólnie ze szkołami i przedszkolami na całym świecie obchodziliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Jesteśmy dumni, że nasza placówka została nagrodzona za organizację tego wydarzenia!

To wspaniała inicjatywa mobilizująca nas do aktywności fizycznej, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w ramach nagrody będziemy mogli korzystać z materiałów Akademii Krokieta i Lamy, które łączą w sobie trzy ważne dla rozwoju najmłodszych nurty: edukację i rozrywkę (EDU-rozrywka, ang. EDUtainment) oraz ruch.

Dzięki gotowym propozycjom zabaw edukacyjno-ruchowych, dzieci będą miały więcej okazji do ruchu w ciągu dnia, również podczas zajęć dydaktycznych.

Miło nam poinformować, że nasza placówka została dodatkowo nagrodzona za przygotowanie najciekawszej relacji foto-video z wydarzenia i tym samym znaleźliśmy się w gronie piętnastu zwycięskich placówek. Cieszymy się tym bardziej, że do ESSD2022 zgłosiło się ponad 1050 placówek z całej Polski!

A już niedługo będziecie mogli śledzić nasze relacje, w których pokażemy, jak w praktyce korzystamy z materiałów @AkademiaKrokietaiLamy.

#ESSD2022 #ESSDPoland #BeActive #FundacjaV4Sport #AKIL #edukacjawruchu