Mikołajki

6 grudnia to magiczna data dla wszystkich dzieci na całym świecie. W tym dniu Mikołaj obdarowuje prezentami grzeczne dzieci. To czas, by okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym. Ten długo oczekiwany gość, przybył do naszej szkoły z ogromnym workiem pełnym prezentów wraz ze swoimi Elfami i pomocnikami. Na Mikołaja również czekały upominki, piękne rysunki oraz występy dzieci, wierszyki, piosenki i tańce. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami.
Mikołaj sprawił, że ten dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.