Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

To naprawdę fantastyczne wieści!

Nikola Choromańska z klasy I c wyśpiewała wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Kolorowe nutki” dla klas I-II, zaś Wiktoria Figiela z klasy III a zdobyła dyplom w konkursie dla klas III-IV.

To naprawdę imponujące, że obie dziewczynki zostały wyróżnione w swoich kategoriach wiekowych. Ich determinacja i talent z pewnością przyczyniły się do tego sukcesu. Długie obrady jury tylko potwierdzają, jak wiele utalentowanych dzieci wzięło udział w konkursie. Wydaje się, że konkurs był pełen utalentowanych dzieci, co tylko podkreśla rangę osiągnięć Nikoli i Wiktorii.

Gratulacje również dla wszystkich uczestników konkursu za ich wysiłek i zaangażowanie w przedstawienie pięknych piosenek.

Życzymy Nikoli i Wiktorii dalszych sukcesów w ich muzycznych działaniach oraz nieustającego rozwoju talentu!