Konkurs grafiki komputerowej Strażnik Internetu

Konkurs „Strażnik Internetu” zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 37 w Wałbrzychu miał na celu promowanie bezpieczeństwa w Internecie wśród uczniów. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć własne projekty graficzne, wykorzystując edytor grafiki, skupiając się na tematyce ochrony online. W ramach konkursu uczestnicy mogli stworzyć stworka reprezentującego „Strażnika Internetu” lub plakat promujący bezpieczeństwo w sieci. Uczestnicy konkursu z klas I-III naszej szkoły stworzyli własne projekty graficzne, wykorzystując edytor grafiki, skupiając się na tematyce ochrony online.
Maja Bzdyra zdobyła I miejsce w klasach pierwszych.
W kategorii klas drugich, I miejsce zajęła Kaja Lichoń, a wyróżnienie otrzymał Albert Antoniewski.
Konkurs ten nie tylko pozwolił uczniom wyrazić swoją kreatywność, ale także zwiększył świadomość dotyczącą bezpiecznego korzystania z Internetu wśród młodych użytkowników.
Wasze projekty nie tylko wykazały się kreatywnością, ale także przyczyniły się do promowania bezpiecznego korzystania z Internetu wśród rówieśników i społeczności szkolnej.
Gratulujemy jeszcze raz i życzymy dalszych sukcesów w Waszej twórczej drodze!
Niech Wasze pasje i talent rozwijają się dalej, przynosząc nie tylko satysfakcję, ale także inspirując innych do wyrażania siebie i dbania o bezpieczeństwo w sieci.