I Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

Uważasz, że wiesz wszystko o sporcie? Śledzisz wyniki, znasz nazwiska sportowców, a informacje o igrzyskach olimpijskich masz w małym palcu? Mamy coś dla Ciebie: I Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie dla dzieci i młodzieży. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę!

Sam test będzie przebiegał w dwóch etapach.
Etap I rozpocznie się 22 października, potrwa do 22 listopada 2021 r. i będzie obejmował otwarty konkurs ogólnopolski w formie testu on-line na stronie https://drugadrogamistrza.pl/i-narodowy-test-wiedzy-o-sporcie . Uczestnicy będą odpowiadać na 30 pytań (młodzież w wieku 7-12) oraz 50 pytań (młodzież w wieku 13-17 lat). Ten etap wyłoni 30 finalistów w każdej z grup wiekowych, którzy spotkają się w 3 grudnia 2021 r w hali „Spartakus” w Grójcu podczas II etapu. W tym etapie każdy z finalistów będzie musiał odpowiedzieć na 30 (grupa młodsza) i 50 (grupa starsza) pytań, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

W komisji konkursowej II etapu zasiądą wybitni sportowcy, a samo wydarzenie będzie także uświetnione opowieściami z olimpijskich aren.