EXPLORY 2022

1 września 2021 ruszamy z naborem zgłoszeń do największego w Polsce międzydyscyplinarnego konkursu dla młodych talentów w wieku 13-20 lat  – Konkursu Explory.

Program skierowany jest do młodych entuzjastów nauki i nowych technologii, rozwijających swoje projekty z różnych dziedzin. Do wygrania – stypendia naukowe, udział w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach poświęconych nauce, nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje: https://www.explory.pl/rekrutacja,111  

Nabór projektów do konkursu: 1 września 2021– 7 stycznia 2022

Program Explory to flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii. Główną ideą programu jest wspieranie zdolnych, młodych talentów w realizacji innowacyjnych projektów naukowych i technicznych, a także docieranie do szerokiego grona odbiorców, promowanie kultury naukowej i wzbudzanie ciekawości świata.

Jeśli obserwujesz to, co się wokół Ciebie dzieje, jesteś ciekawy świata, często pytasz „jak?” „dlaczego?” i „po co?”, Konkurs Naukowy E(x)plory jest właśnie dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się jak działa sztuczna inteligencja, konstruujesz roboty, szukasz rozwiązań związanych z zanieczyszczeniem środowiska zgłoś do nas Swój projekt naukowy. Wystarczy, że opiszesz czym chcesz się zająć, przedstawisz krótko Swój pomysł i prześlesz go nam. Najlepsze projekty wezmą udział w eliminacjach regionalnych i finale konkursu, a zwycięzcy zdobędą stypendia naukowe, nagrody specjalne oraz wyróżnienia: możliwość reprezentowania Polski na zagranicznych konkursach i targach naukowych dla młodzieży.

Masz pomysł na swój projekt naukowy – znajdź swojego opiekuna i do dzieła!