Dzień Dyni

31 października dzieci ze świetlicy świętowały Dzień Dyni. Tego dnia miały okazję dowiedzieć się jak wygląda tajemnica jej cyklu życiowego. Nasi młodzi odkrywcy poznali fascynujący proces od nasionka do kolorowej, jesiennej dyni.

Ale to nie koniec! Nasze małe artystki i artyści stworzyły przepiękne prace plastyczne, które zachwyciły wszystkich swoją pomysłowością i kreatywnością.

A co jeszcze? Dzieci miały okazję uwiecznić ten magiczny dzień w fotobudce, gdzie można było zrobić zabawne zdjęcia w dyniowych rekwizytach!

To był dzień pełen nauki, twórczości i zabawy, który pozostawił niezapomniane wspomnienia. Dziękujemy naszym małym uczestnikom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wydarzenia!