Czyste powietrze

W świetlicy odbyły się niesamowite zajęcia poświęcone tematowi „Czyste i brudne powietrze”! z cyklu projektu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej.

Nasi mali odkrywcy nie tylko dowiedzieli się o tym, dlaczego powietrze jest tak istotne, ale także miały okazję sprawdzić jego jakość za pomocą ekranu pomiarowego. I mamy świetne wieści – dzisiaj powietrze było naprawdę doskonałe!

W trakcie zajęć dzieci zgłębiały tajniki właściwości powietrza poprzez fascynujące doświadczenia. Od chwili, gdy unoszące się kartki papieru ujawniły im jak działa opór powietrza, po zabawę w detektywów, sprawdzając, jak różne czynniki wpływają na jego czystość.

To było nie tylko edukacyjne, ale także ekscytujące doświadczenie dla naszych małych naukowców! Niech nasze działania przyczynią się do lepszego jutrzejszego świata!

#Edukacja #CzystePowietrze #DzieciNaukowcy #ZajęciaNaŚwietlicy