Być Kimś I – są wyniki

Znamy już wyniki Międzypowiatowego konkursu Być Kimś I organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu. Zostało wyróżnionych czterech uczniów Piętnastki:  Karol Gawron – laureat 3 miejsca, Maja Ożóg i Patryk Łuczak – finaliści I stopnia, Emilka Mosiądz – finalista II stopnia, PSP 15 zajęła II miejsce we współzawodnictwie szkół. Nagrody zostały wręczone na uroczystej gali połączonej z wydarzeniem Drzwi Otwarte w II LO.

Sukces w konkursie Być Kimś I ma dla uczniów klas ósmych szczególne znaczenie. Jest wpisany wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, co pozwala informacje o nim zapisać na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Ponadto laureaci współzawodnictwa otrzymują dodatkowe punkty rekrutacyjne, tak ważne do tego, aby dostać się do szkoły średniej swoich marzeń.