Ekopracownia – zielone serce szkoły

W odpowiedzi na konieczność podnoszenia poziomu świadomości ekologicznej, upowszechniania wiedzy i aktywizacji społecznej w zakresie ochrony środowiska na poziomie lokalnym i regionalnym Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozszerzył Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej o możliwość dofinansowania przedsięwzięć polegających … Czytaj więcej

0
SPOTKANIE Z ADWOKATEM

19 listopada do klasy I c przybyła Pani adwokat. Uczniowie poznali pracę adwokatów, miejsca w których można ich spotkać i siedzibę adwokacką. Podczas spotkania przeprowadzono akcję ,,O Misiu Adwokacie”. Pani adwokat czytała dzieciom  książeczkę ,,Leśne sprawy Misia Adwokata” połączoną z … Czytaj więcej

0
Spotkanie naszych uczniów z żołnierzami

18 listopada gośćmi naszej szkoły byli żołnierze 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze przeprowadzili z naszymi uczniami ciekawe zajęcia z cyklu „Edukacja z wojskiem”. „Terytorialsi”, bo tak mówili o sobie przybysze, przedstawili w dużym skrócie, na czym polega ich działalność. … Czytaj więcej

0
Rozmowa Piotra z Mają Jońską

Piotr – Dzień dobry, witam serdecznie naszą wyjątkową gościnię – Panią Maję Jońską, absolwentkę naszej szkoły, która swoją pasją i pracą inspiruje wielu ludzi. Dziś mamy przyjemność porozmawiać o wspomnieniach z czasów szkolnych, o tym, jak wyglądała nauka tutaj kilkanaście … Czytaj więcej

0
1 50 51 52 53 54 55 56 156