Emocje na talerzu – spotkanie z dietetykiem w klasie 2b
Uczniowie klasy drugiej wzięli udział w ciekawych zajęciach z dietetykiem Panią Jowitą Kurylik pt. „Emocje na talerzu”. Rozmawiali o tym, czym są emocje i jak można je rozpoznawać. Dowiedzieli się, że każdy z nas odczuwa radość, smutek, złość czy strach … Czytaj więcej











