Barbórka
Dnia 4 grudnia 2025 r. delegacja przedstawicieli PSP nr 15 wzięła udział w miejskich obchodach Święta Barbórki. Uroczystość ta rozpoczęła się mszą św. w kolegiacie pw. Świętych Aniołów Stróżów. Kolejno liczni przedstawiciele stowarzyszeń górniczych, władz miasta, szkół i placówek edukacyjnych … Czytaj więcej











