Ach… cóż to był za dzień w klasie 5d!

Tradycyjnie 21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Jest to ten moment, kiedy wszystko budzi się do życia i po długich, zimowych i mroźnych porankach, znowu możemy cieszyć się ciepłem promieni słonecznych, podmuchem wiosennego wiatru, czy śpiewem ptaków. Uczniowie klasy 5d chcieli, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla nich, dlatego przygotowali kompozycje różnorodnych nasion kwiatów. Takie wiosenne podarunki wręczyli mieszkańcom naszego miasta! Pachnący i kolorowy ogród będzie radością dla zmysłów, ale także schronieniem dla pszczół i motyli.
21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale także Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa . Uczniowie pamiętali i o nich, dlatego w geście solidarności założyli dwie różne skarpetki. Symbol tego jakże ważnego dnia.
5d to fajne dzieciaki :)!