1,5% dla szkoły

Drodzy Rodzice

Od 2014 roku pozyskujemy środki finansowe w ramach akcji „1% dla szkół”. W tym roku odpis podniesiono do 1,5%. Środki, które udaje nam się pozyskać, przeznaczamy na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych i modernizację szkoły, co wpływa na  komfort nauki uczniów oraz daje lepsze warunki do rozwijania pasji i zainteresowań dzieci i młodzieży.

Dzięki Państwa hojności, co roku na konto naszej placówki wpływają środki, które wykorzystaliśmy na zakup laptopów, tablic interaktywnych, rzutników, tabletów graficznych, telewizora do szkolnego holu, stojaków na rowery i hulajnogi, nowoczesnych 65-calowych telewizorów do pracowni lekcyjnych.

W tym roku planujemy zakup telewizorów do kolejnych pracowni, tak aby na każdej lekcji można było korzystać z multimedialnych środków dydaktycznych. Ponad to chcemy zaadoptować jedno z pomieszczeń na szkolne studio telewizyjne.
Powyższe inicjatywy mogą być realizowane dzięki Państwa wsparciu. Możemy wspólnie tworzyć przyjazną dzieciom szkołę.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia, wierząc, że razem jesteśmy w stanie uczynić Piętnastkę piękniejszą, nowocześniejszą i przyjaźniejszą młodzieży.