Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów w pomoc potrzebującym. Ostatnio, nasza szkoła włączyła się w zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt ze schroniska w naszym mieście. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać znaczną ilość karmy, która posłużyła do wsparcia zwierząt czekających na adopcję.

Zbiórka karmy dla zwierząt była nie tylko sposobem na zwiększenie świadomości społeczności szkolnej na temat potrzeb zwierząt bezdomnych, ale także praktycznym działaniem wspierającym te istoty. Uczniowie z różnych klas zaangażowali się w akcję, zbierając i przynosząc różnego rodzaju karmę dla psów i kotów.

Efektem naszego wspólnego wysiłku było przekazanie schronisku znacznej ilości karmy, która pomoże zapewnić odpowiednie odżywienie i opiekę zwierzętom czekającym na nowy dom.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich zaangażowanie i chęć pomocy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. To świetny przykład, jak małe działania mogą mieć wielki wpływ na dobro zwierząt i naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie w tej szlachetnej inicjatywie!