„Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałaś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd gdzie byłeś.”

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski

Podczas halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce Oliwia Kogut z klasy 8d zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą. Wielkie gratulacje dla Oliwki.

Złoci i srebrni medaliści w badmintonie

W czwartek 28.10 na zaproszenie Wałbrzyskiego Sportu w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 6 w Wałbrzychu odbyły się zawody sportowe w badmintonie. Zdobyliśmy dwa złota i dwa srebra.
Złote medale wywalczyli:
Lena Nowik i Natalia z VIIb , Marysia Gazda z VIIc w kategorii Igrzysk Dzieci,
Marcel Ostrowski i Kornel z VIIc w kategorii Igrzysk Dzieci.
Srebrne medale zdobyli:
Maja i Zuzia Przysucha z VIIIc w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej,
Karol i Piotr z VIIIb oraz Fryderyk Charzewski- Woś z klasy VIIIa w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Gratulacje!

Złoci i srebrni medaliści w tenisie stołowym

Rozegraliśmy dzisiaj w Aqua Zdrój turniej indywidualnych mistrzostw Wałbrzycha w tenisie stołowym szkół podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt. Zdobyliśmy aż cztery medale: złoty – Lena Nowik z klasy VIIb i Marcel Ostrowski z klasy VIIc, srebrny – Maja Kalinowska z klasy VIIIa i Fryderyk Charzewski – Woś z klasy VIIIa. Gratulacje!

Brązowi medaliści w piłce nożnej

Podczas Mistrzostw Wałbrzycha Szkół Podstawowych w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, reprezentacja naszej szkoły w składzie: Filip Kot, Worski Krystian, Ryncewicz Piotr, Bieniek Szymon, Wilk Maksymilian, Lasek Patryk, Szajer Dawid, Musiał Maciej i Gawron Kamil wywalczyli brązowe medale. Gratulujemy.

Złoto w koszykówce 3×3 chłopców i brąz dla dziewcząt

Nasi złoci medaliści to Paweł Schodowski, Franek Buczak, Mateusz Karwik, Korneliusz Rosiak i Mikołaj Piątkowski. Chłopcy odnieśli zwycięstwo w Mistrzostwach Wałbrzycha szkół podstawowych w koszykówce 3×3. Dzięki zwycięstwu w rozgrywkach uzyskali awans do kolejnego etapu – Mistrzostw Dolnego Śląska. Gratulujemy i sukcesu i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

Dziewczęta w tych rozgrywkach spisały się równie dzielnie zdobywając trzecie miejsce i brązowy medal. Gratulujemy Lenie Nowik, Małgosi Siwek i Paulinie Jankiewicz.

Srebrne medalistki

Podczas Finałów Wojewódzkich w sztafetowych biegach sztafetowych w Twardogórze, reprezentacja dziewcząt wywalczyła srebrne medale. Gratulujemy Natalii Rączce, Lenie Golec, Kindze Kogut, Hani Hoffman, Gabrysi Kęder i Marcie Wiatr.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

23.09.2021 odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Uczniowie wałbrzyskich szkół podstawowych rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach:

Igrzyska Dzieci dziewcząt (klasy IV-VI)
Igrzyska Dzieci chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt (klasy VII-VIII)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli we wszystkich czterech kategoriach i zdobyli złote medale.